Особливості зберігання пряників

image-4d5778f92334b941eba4089bf7ac22c2a1b01d83a464e2855eb7936af93bcdae-VІмбирні медові пряники можуть зберігатися дивно довго: до року! Після року пряники не втрачають ні смаку, ні аромату! Адже мед і прянощі виступають натуральними консервантами: пряники не псуються, залишаються такими ж їстівними, як і кілька місяців тому. І такими ж красивими

Щоб освіжити будь печиво, включаючи імбирне, пряниковий будиночок або прості традиційні пряники, злегка почерствевшие і підсохлі, є чудовий перевірений спосіб! Покладіть в пакет або в банку з щільною кришкою ваші пряники, туди ж покладіть шматочок яблука, можна 2 шматочка, щільно закрийте і залиште на ніч. На наступний день ваші пряники будуть м’якими і ароматними!

 

 

 

 

Треба сказати, що на відміну від самих пряників айсинг – дуже примхливий. Він так само довго готовий зберігатися і залишатися їстівним, але при дотриманні кількох умов:

1. Айсинг не переносить вологості. Досить капнути на нього і поверхню пряника буде зіпсована (тільки з естетичної точки зору, на їстівність це ніяк не вплине!)

2. Холоду айсинг теж не любить. Втім, як і спеки

Тому найкраще місце для зберігання пряників і пряникових будиночків – в кімнаті. Щоб не припадають пилом, можна прикрити харчовою плівкою або залишити в упаковці.

Отклики

  • Get your documents written perfectly :

    Best Editing Service

    The amount of written content has been growing exponentially recently, and it’s no wonder. For students, writing is an inseparable part of college and university assignments; for businesses, online publishing is a way to reach customers. The need for…

Edit this comment ([timeleft] minutes left)
Видео